Blood Brothers

Home / Producties / Blood Brothers

Met trots kondigt DOS haar voorstelling voor 2016 aan: BLOOD BROTHERS.

Houd deze website in de gaten voor nieuws over audities!

Blood Brothers is een musical uit 1983, geschreven door Willy Russell. Al jaren is deze musical een wereldwijd succes en heeft vele prijzen ontvangen, waaronder drie Olivier Awards.

De voorstelling gaat over de tweelingbroers Mickey en Edward die na hun geboorte worden gescheiden en opgroeien in totaal verschillende sociale millieus. Toch komen ze elkaar tegen en raken bevriend zonder te weten dat zij broers zijn. Gedurende hun leven scheiden hun wegen regelmatig, maar het lot brengt hun steeds weer bij elkaar. De broers worden verliefd op hun jeugdvriendinnetje Linda; dit en het verschil in sociale klasse leidt uiteindelijk tot spanningen met desastreuze gevolgen.